0212 324 16 14
Hakkımızda
Anasayfa > Hakkımızda

"Şirketimiz, 1962 yılında jeneratör sektöründe çalışmaya başlayan ve Türkiye’deki ilk jeneratör imalatını yapmış     ustalardan biri olan Ahmet Elmaslar tarafından 1984 yılında faaliyetine başlamıştır. Yılların vermiş olduğu bilgi,         birikim ve konusunda uzman çalışanlarıyla satış öncesi güç ve yer tespiti, satış, montaj, devreye alma, satış sonrası hizmetler, servis ve yedek parça hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.
Kalite anlayışını ön planda tutan şirketimiz 1996 Yılında TS 12650 TSE Hizmet Yeterlilik Belgesini almaya hak kazanmış ve bu sayede sunmuş olduğu hizmet kalitesini de belgelendirmiştir. Edip Enerji A.Ş. portföyünde bulundurduğu geniş jeneratör ürün gamı ile ev, villa, ofis, küçük ve büyük işletmelerin enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca ses izolasyon kabin imalatı, özel tip egzost susturucu imalatı, her türlü pano imalatı, alternatör sarım ve onarımı ile her türlü jeneratör ekipmanının da satış ve servisini gerçekleştirmektedir.
Hedefimizi; müşteri memnuniyeti ve süreklilik olarak belirleyip, teknoloji ve pazardaki yenilikleri sürekli takip ederek satış ve servis stratejimizi buna göre yapılandırıp pazardaki yerimizi korumaktayız.
Firmamız 03.05.2004 tarihinden itibaren kendi markasını hizmet ve ticaret alanında tescil ettirerek adını koruma altına almıştır.
Şirketimiz bünyesinde;

NET POWER JENERATÖR Ana Bayii ve Merkez servisi olarak 15 ile 400 kVA arası jeneratör grupları
ÇUKUROVA JENERATÖR özel bakım servisi olarak 33 ile 1875 kVA arası jeneratör grupları,
İPOWER İLKEN ENERJİ .’nin İSTANBUL BAYİ si olarak 15 ile 2250 kVA arasında uygun fiyat ve kaliteli jeneratör grupları,
MOTOSAN MOTOR SANAYİ A.Ş. nin %100 yerli imalat olan kendi dizel motoru ile üretimini yaptığı 8 ile 22 kVA güçlerindeki SüperStar marka jeneratör grupları, KARJEN JENERATÖR. nin ithal ettiğin 1,2 ile 700 kVA güç aralığındaki jeneratör grupları’nın
satış ve servis hizmetleri yürütülmektedir. Siz değerli firmalara da bayisi olduğumuz markaların geniş ürün yelpazesi ve servis hizmetleri ile EDİP ENERJİ DİZEL ELK.TEKN.TAAH. ve TİC. A.Ş. müşterisi olma farkını yaşatmak ve geniş müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmeyi istemekteyiz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Copyright © 2013 Edipenerji.com | Tüm Hakları Saklıdır.